Środa, 25 kwietnia 2018
POCZTA

Administracja nr 1

Harmonogram odczytu wodomierzy na I i II półrocze 2018 r. Administracja nr 1


Plan odczytów wodomierzy przez pracowników

Administracji Nr 1 na I półrocze 2018r.

 

04.06.2018r  - poniedziałek  - godz. 1100- 1400

Tczewska 2, 6, 8                                

6- Marca 1-11                              

05.06.2018r – wtorek - godz. 1200- 1600

Słowackiego 5-7-9                     

Kościuszki 72                              

Derdowskiego 6, 8, 10                     

Armii Krajowej 30                    

06.06.2018r - środa - godz. 1100- 1400

Kościuszki 63                                 

Piastowska 4, 6                            

Kościuszki 37, 39                           

07.06.2018r - czwartek - godz. 1100- 1400

Rapackiego  32-34                          

Królewska 2, 4, 6, 8                       

Rapackiego 52A, B, C, D             

Rapackiego 54 A, B, C                

08.06.2018 r- piątek - godz. 1000- 1300

Wyzwolenia 1, 2, 3, 4                   

Rapackiego 38                            

Batorego 10-14                             

Dworcowa 27                             

11.06.2018 r – poniedziałek - godz. 1100- 1400

Moniuszki 15, 17, 19, 21             

Królewska 7/Dworcowa 43        

12.06.2018 r – wtorek- godz. 1200- 1600

Modrzewskiego 2, 4, 6                

Malinowskiego 1, 3                    

Słowackiego 10                             

13.06.2018 r – środa  - godz. 1100- 1400

Groblowa 15-17                         

Sikorskiego 16, 20                       

Tysiąclecia 1, 3                           

Piłsudskiego 40-42                    

M z Ryńska 1-7                          

Nadgórna 47                              

14.06.2018 r – czwartek  - godz. 1100- 1400

Piłsudskiego 22-24-26                

Piłsudskiego 28-30-32                

Piłsudskiego 34-36-38               

M z Ryńska 2                              

 

 

Plan odczytów wodomierzy przez pracowników

Administracji Nr 1 na II półrocze 2018r.

 

03.12.2018r  - poniedziałek  - godz. 1100- 1400

Tczewska 2, 6,                                                         

6- Marca 1-11                                      

04.12.2018r – wtorek - godz. 1200- 1600

Słowackiego 5-7-9                                                                                  

Kościuszki 72                                                               

Derdowskiego 6, 8, 10                          

Armii Krajowej 30                                                                             

05.12.2018r - środa - godz. 1100- 1400 

Kościuszki 63                                                                                               

Piastowska 4, 6                                   

Kościuszki 37, 39                                                          

06.12.2018r - czwartek - godz. 1100- 1400

Rapackiego  32-34                                                          

Królewska 2, 4, 6, 8                                                         

Rapackiego 52A, B, C, D                      

Rapackiego 54 A, B, C                                                   

07.12.2018 r- piątek - godz. 1000- 1300

Wyzwolenia 1, 2, 3, 4                                          

Rapackiego 38                                                              

Batorego 10-14                                      

Dworcowa 27                                                                

10.12.2018 r – poniedziałek - godz. 1100- 1400

Moniuszki 15, 17, 19, 21                      

Królewska 7/Dworcowa 43                                        

11.12.2018 r – wtorek- godz. 1200- 1600

Modrzewskiego 2, 4, 6                         

Malinowskiego 1, 3                       

Słowackiego 10                                                               

12.12.2018 r – środa  - godz. 1100- 1400

Groblowa 15-17                                                                    

Sikorskiego 16, 20                                       

Tysiąclecia 1, 3                                                                 

Piłsudskiego 40-42                                                            

M z Ryńska 1-7                                                                   

Nadgórna 47                                                                         

13.12.2018 r – czwartek  - godz. 1100- 1400

Piłsudskiego 26A                                                                  

Piłsudskiego 38A                                                                  

Piłsudskiego 22-24-26                                 

Piłsudskiego 28-30-32                                                          

Piłsudskiego 34-36-38                                                         

M z Ryńska 2                                                                         

08-02-2018 14:27
PROJEKT
ORAZ WYKONANIE
WWW.AVADO.PL
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
W GRUDZIĄDZU
ul. Moniuszki 13
86-300 Grudziądz


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!
Aby skontaktowaś się z nami,
przejdź do działu KONTAKT
Szukasz mapy strony? Kliknij TUTAJ