Sobota, 26 maja 2018
POCZTA

Administracja nr 1

Harmonogram odczytu podzielników kosztów centralnego ogrzewania Administracja nr 1 2018 r.


Harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania w zasobach  Administracji nr 1  2018 r.










ULICA

NR BUDYNKU
MIESZKANIA
od - do

DZIEŃ

DATA

GODZINY



Piastowska

4 (1-25)

poniedziałek

28.05.18

15.00-17.00


Piastowska

4 (26-50)

16.30-18.30


Piastowska

4 (51-75)

18.00-19.30


Piastowska

6 (1-25)

wtorek

29.05.18

15.00-17.00


Piastowska

6 (26-50)

16.30-18.30


Piastowska

6 (51-75)

18.00-19.30


Tczewska

2 (1-35)

wtorek

5.06.18

15.00-17.30


Tczewska

2 (36-70)

17.00-19.30


Tczewska

6 (1-35)

środa

6.06.18

15.00-17.30


Tczewska

6 (36-70)

17.00-19.30


Tczewska

8 (1-35)

czwartek

7.06.18

15.00-17.30


Tczewska

8 (36-70)

17.00-19.30


Kościuszki

63 (1-35)

piątek

8.06.18

15.00-17.30


Kościuszki

63 (36-60)

17.00-19.00


Kościuszki

63 (61-100)

poniedziałek

11.06.18

15.00-18.00


Kościuszki

72

17.30-19.30


Sikorskiego

16, 20

wtorek

12.06.18

15.00-17.30


Groblowa

15/17

17.15-19.30


Anny Walentynowicz

1 , 3,  5

środa

13.06.18

15.00-17.30


Anny Walentynowicz

7,  9 , 11

17.00-20.00


Słowackiego

10

czwartek

14.06.18

15.00-18.00


Słowackiego

5, 7, 9

17.30-20.00


Armii Krajowej

30 (1-35)

piątek

15.06.18

15.00-17.30


Armii Krajowej

30 (36-75)

17.00-20.00


Armii Krajowej

30 (76-125)

poniedziałek

18.06.18

15.00-18.30


Nadgórna

47

18.15-19.30


Derdowskiego

6

wtorek

18.06.18

15.00-17.30


Derdowskiego

8

17.00-19.00


Derdowskiego

10

18.30-20.30


Mikołaja z Ryńska

1-3-5-7

środa

20.06.18

15.00-18.30


Tysiąclecia

1

18.00-19.30


Piłsudskiego

40-42

19.00-20.30


Piłsudskiego

22-24-26

czwartek

21.06.18

15.00-18.00


Piłsudskiego

26A

17.30-19.30


Piłsudskiego

28-30-32

piątek

22.06.18

15.00-18.00


Piłsudskiego

34-36-38

17.30-20.30


Mikołaja z Ryńska

2

poniedziałek

25.06.18

15.00-18.00


Piłsudskiego

38A

17.30-19.30


Modrzewskiego

4

wtorek

26.06.18

15.00-18.30


Modrzewskiego

2

18.00-19.30


Modrzewskiego

6

środa

27.06.18

15.00-18.30


Malinowskiego

1

18.00-19.30


Tysiąclecia

3 (1-12)

19.00-20.00


Malinowskiego

3

czwartek

28.06.18

15.00-18.30


Tysiąclecia

3 (13-46)

18.00-20.00


Batorego

10

piątek

29.06.18

15.00-17.00


Batorego

12

16.30-18.30


Batorego

14

18.00-20.00


Rapackiego

32-34, 38

poniedziałek

2.07.18

15.00-18.30


Wyzwolenia

1

18.00-20.00


Wyzwolenia

2

wtorek

3.07.18

15.00-17.00


Wyzwolenia

3

16.30-18.30


Wyzwolenia

4

18.00-20.00


Królewska

7

środa

4.07.18

15.00-17.00


Dworcowa

43

16.30-18.30


Królewska

8

18.00-20.00


Królewska

4

czwartek

5.07.18

15.00-17.00


Królewska

6

16.30-19.00


Dworcowa

27

18.30-20.00


Moniuszki

15

piątek

6.07.18

15.00-18.30


Moniuszki

17 (1-30)

18.00-20.00


Moniuszki

19

poniedziałek

9.07.18

15.00-18.30


Moniuszki

17 (31-60)

18.00-20.00


Moniuszki

21

wtorek

10.07.18

15.00-18.00


Królewska

2

17.30-20.30


 

17-05-2018 04:19
PROJEKT
ORAZ WYKONANIE
WWW.AVADO.PL
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
W GRUDZIĄDZU
ul. Moniuszki 13
86-300 Grudziądz


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!
Aby skontaktowaś się z nami,
przejdź do działu KONTAKT
Szukasz mapy strony? Kliknij TUTAJ