Niedziela, 19 sierpnia 2018
POCZTA

Administracja nr 5

Harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania w zasobach Adm. Nr 5


Harmonogram odczytu podzielników kosztów ogrzewania w zasobach Administracji Nr 5 2018 r.

ULICA

NR BUDYNKU

DZIEŃ

DATA

GODZINY

Kustronia

2

poniedziałek

28.05.18

15.00-17.30

Kustronia

4

17.00-19.00

Nauczycielska

2(1-30) -a,b,c

wtorek

29.05.18

15.00-17.30

Nauczycielska

2(31-50) -de

17.00-19.00

Nauczycielska

6(1-35) -a

poniedziałek

4.06.18

15.00-17.30

Nauczycielska

6(36-70) -b

17.00-19.30

Nauczycielska

8(1-35) -a

wtorek

5.06.18

15.00-17.30

Nauczycielska

8(36-70) -b

17.00-19.30

Nauczycielska

4

środa

6.06.18

15.00-18.30

Nauczycielska

14

18.00-19.30

Nauczycielska

12(1-40) -a,b,c,d

czwartek

7.06.18

15.00-18.00

Nauczycielska

12(41-70) -e,f,g

17.30-19.30

Nauczycielska

10

poniedziałek

11.06.18

15.00-18.30

Nauczycielska

16

18.00-19.30

Nauczycielska

18(1-40) -a,b,c,d

wtorek

12.06.18

15.00-18.00

Nauczycielska

18(41-70) -e,f,g

17.30-19.30

CWK

3(1-43) -a,b

środa

13.06.18

15.00-18.00

CWK

3(44-84) -c,d

17.30-20.30

CWK

1

czwartek

14.06.18

15.00-18.30

Ikara

1(1-30) -a,b

18.00-20.00

Ikara

2(1-35) -a,b,c

piątek

15.06.18

15.00-17.00

Ikara

2(36-70) -c,d,e

16.30-19.00

Ikara

1(31-60) -c,d

18.30-20.30

Ikara

3(1-30) -a,b,c

poniedziałek

18.06.18

15.00-18.00

Ikara

3(31-60) -d,e,f

17.30-20.00

Ikara

7

wtorek

19.06.18

15.00-18.00

Ikara

5

17.30-19.00

Ikara

3(61-70) -g

18.30-19.30

Skarżyńskiego

12

wtorek

19.06.18

15.00-19.00

Skarżyńskiego

10

18.30-20.00

Ikara

15

środa

20.06.18

15.00-18.00

Ikara

13

17.30-19.00

Ikara

17

18.30-20.30

Stachonia

8

środa

20.06.18

15.00-18.00

Skarżyńskiego

4

17.30-19.30

Ikara

11

czwartek

21.06.18

15.00-18.00

Ikara

9

17.30-19.00

Kustronia

30(1-20) -a,b

18.30-20.00

Skarżyńskiego

5(1-42)-a,b

czwartek

21.06.18

15.00-18.00

Skarżyńskiego

5(43-84) -c,d

17.30-20.30

Ikara

18(1-32) -a

piątek

22.06.18

15.00-17.00

Ikara

18(33-64) -b

16.30-19.00

Kustronia

30(21-30) -c

18.30-19.30

Stachonia

3(1-32) -a

piątek

22.06.18

15.00-17.00

Stachonia

3(33-65) -b

16.30-19.00

Warszawska

7(1-10) -a

18.30-19.30

Ikara

20(1-32) -a

poniedziałek

25.06.18

15.00-17.00

Ikara

20(33-64) -b

16.30-19.00

Ikara

20(65-90) -c

18.30-20.30

Stachonia

4(1-32) -a

poniedziałek

25.06.18

15.00-17.00

Stachonia

4(33-64) -b

16.30-19.00

Warszawska

7(11-20) -b

18.30-19.30

Dywizjonu 303

6(1-30) -a,b,c

wtorek

26.06.18

15.00-17.00

Dywizjonu 303

6(31-60) -d,e,f

16.30-19.00

Dywizjonu 303

8

18.30-20.30

Warszawska

7(21-60) -c,d,e,f

wtorek

26.06.18

15.00-18.00

Stachonia

4(65-96) -c

17.30-19.30

Dywizjonu 303

3(1-40) -a,b,c,d

środa

27.06.18

15.00-18.00

Dywizjonu 303

12(1-32) -a

17.30-19.30

Warszawska

1(1-40) -a,b,c,d

środa

27.06.18

15.00-18.00

Warszawska

1(41-80) -e,f,g,h

17.30-19.30

Dywizjonu 303

12(33-64) -b

czwartek

28.06.18

15.00-17.00

Dywizjonu 303

12(65-90) -c

16.30-19.00

Dywizjonu 303

3(41-60) -e

18.30-20.00

Warszawska

9(1-26) -a

czwartek

28.06.18

15.00-17.00

Warszawska

9(27-58) -b

16.30-19.00

Warszawska

9(59-90) -c

18.30-20.30

Dywizjonu 303

1(1-30) -a,b,c

piątek

29.06.18

15.00-17.00

Dywizjonu 303

1(31-60) -d,e,f

16.30-19.00

Dywizjonu 303

14

18.30-20.00

Warszawska

15(1-32) -a

piątek

29.06.18

15.00-17.30

Warszawska

15(33-64) -b

17.00-19.00

Warszawska

15(65-90) -c

18.30-20.30

Kustronia

24(1-32) -a

poniedziałek

2.07.18

15.00-17.00

Kustronia

24(33-64) -b

16.30-19.00

Kustronia

14(1-10) -a

18.30-19.30

Warszawska

17(1-32) -a

poniedziałek

2.07.18

15.00-17.30

Warszawska

17(33-64) -b

17.00-19.00

Warszawska

19(51-60) -e

18.30-19.30

Kustronia

22(1-32) -a

wtorek

3.07.18

15.00-17.00

Kustronia

22(33-64) -b

16.30-19.00

Kustronia

14(11-20) -b

18.30-19.30

Warszawska

19(1-50) -a,b,c,d

wtorek

3.07.18

15.00-18.30

Warszawska

17(65-90) -c

18.00-20.00

Kustronia

18

środa

4.07.18

15.00-18.00

Kustronia

16

17.30-19.30

Kustronia

24(65-90) -c

19.00-20.30

Warszawska

21

środa

4.07.18

15.00-18.00

Polskich Skrzydeł

2

17.30-19.30

Warszawska

5(1-20) -a,b

19.00-20.30

Kustronia

12(1-40) -a,b,c,d

czwartek

5.07.18

15.00-18.00

Kustronia

12(41-70) -e,f,g

17.30-20.00

Warszawska

5(21-70) -c,d,e,f,g

czwartek

5.07.18

15.00-19.00

Warszawska

3

18.30-20.30

 

18-05-2018 02:48
PROJEKT
ORAZ WYKONANIE
WWW.AVADO.PL
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
W GRUDZIĄDZU
ul. Moniuszki 13
86-300 Grudziądz


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!
Aby skontaktowaś się z nami,
przejdź do działu KONTAKT
Szukasz mapy strony? Kliknij TUTAJ