Wtorek, 18 czerwca 2019
EBOK POCZTA

Administracja nr 1

Harmonogram odczytu podzielników centralnego ogrzewania - 2019 r.


Harmonogram odczytu podzielników centralnego ogrzewania.

Administracja nr 1 – 2019 r.

 

ULICA

NR BUDYNKU
MIESZKANIE od -do

DZIEŃ

DATA

GODZINY



Piastowska

4 (1-25)

wtorek

4.06.19

15.00-17.00


Piastowska

4 (26-50)

16.30-18.30


Piastowska

4 (51-75)

18.00-19.30


Piastowska

6 (1-25)

środa

5.06.19

15.00-17.00


Piastowska

6 (26-50)

16.30-18.30


Piastowska

6 (51-75)

18.00-19.30


Tczewska

2 (1-35)

czwartek

6.06.19

15.00-17.30


Tczewska

2 (36-70)

17.00-19.30


Tczewska

6 (1-35)

piątek

7.06.19

15.00-17.30


Tczewska

6 (36-70)

17.00-19.30


Tczewska

8 (1-35)

poniedziałek

10.06.19

15.00-17.30


Tczewska

8 (36-70)

17.00-19.30


Kościuszki

63 (1-35)

wtorek

11.06.19

15.00-17.30


Kościuszki

63 (36-60)

17.00-19.00


Kościuszki

63 (61-100)

środa

12.06.19

15.00-18.00


Kościuszki

72

17.30-19.30


Sikorskiego

16,20.

czwartek

13.06.19

15.00-17.30


Groblowa

15/17

17.15-19.30


Anny Walentynowicz

1,3,5,

piątek

14.06.19

15.00-17.30


Anny Walentynowicz

7,9,11

17.00-20.00


Słowackiego

10

poniedziałek

17.06.19

15.00-18.00


Słowackiego

5,7,9

17.30-20.00


Armii Krajowej

30 (1-35)

wtorek

18.06.19

15.00-17.30


Armii Krajowej

30 (36-75)

17.00-20.00


Armii Krajowej

30 (76-125)

środa

19.06.19

15.00-18.30


Nadgórna

47

18.15-19.30


Derdowskiego

6

poniedziałek

24.06.19

15.00-17.30


Derdowskiego

8

17.00-19.00


Derdowskiego

10

18.30-20.30


Mikołaja z Ryńska

1,3,5,7

wtorek

25.06.19

15.00-18.30


Tysiąclecia

1,1A

18.00-19.30


Piłsudskiego

40,42

19.00-20.30


Piłsudskiego

22,24,26,

środa

26.06.19

15.00-18.00


Piłsudskiego

26A

17.30-19.30


Piłsudskiego

28,30,32,

czwartek

27.06.19

15.00-18.00


Piłsudskiego

34,36,38

17.30-20.30


Mikołaja z Ryńska

2

piątek

28.06.19

15.00-18.00


Piłsudskiego

38A

17.30-19.30


Modrzewskiego

4

poniedziałek

1.07.19

15.00-18.30


Modrzewskiego

2

18.00-19.30


Modrzewskiego

6

wtorek

2.07.19

15.00-18.30


Malinowskiego

1

18.00-19.30


Tysiąclecia

3 (1-12)

19.00-20.00


Malinowskiego

3

środa

3.07.19

15.00-18.30


Tysiąclecia

3 (13-46)

18.00-20.00


Batorego

10

czwartek

4.07.19

15.00-17.00


Batorego

12

16.30-18.30


Batorego

14

18.00-20.00


Rapackiego

32,34,38

piątek

5.07.19

15.00-18.30


Wyzwolenia

1

18.00-20.00


Wyzwolenia

2

poniedziałek

8.07.19

15.00-17.00


Wyzwolenia

3

16.30-18.30


Wyzwolenia

4

18.00-20.00


Królewska

7

wtorek

9.07.19

15.00-17.00


Dworcowa

43

16.30-18.30


Królewska

8

18.00-20.00


Królewska

4

środa

10.07.19

15.00-17.00


Królewska

6

16.30-19.00


Dworcowa

27

18.30-20.00


Moniuszki

15

czwartek

11.07.19

15.00-18.30


Moniuszki

17 (1-30)

18.00-20.00


Moniuszki

19

piątek

12.07.19

15.00-18.30


Moniuszki

17 (31-60)

18.00-20.00


Moniuszki

21

poniedziałek

15.07.19

15.00-18.00


Królewska

2

17.30-20.30


 

Kontakt do osoby dokonującej odczyty – tel. 694-064-174

 

28-05-2019 15:05
PROJEKT
ORAZ WYKONANIE
WWW.AVADO.PL
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
W GRUDZIĄDZU
ul. Moniuszki 13
86-300 Grudziądz


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!
Aby skontaktowaś się z nami,
przejdź do działu KONTAKT
Szukasz mapy strony? Kliknij TUTAJ